شماره بین المللی آمریکا | قابلیت دریافت و ارسال پیامک و تماس بدون هزینه اشتراک | شماره جهانی
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
خانه » شماره مجازی » شماره بین المللی آمریکا

اطلاعیه سایت

سلام، به وبلاگ شماره جهانی خوش آمدید.

شماره بین المللی آمریکا

شماره بین المللی آمریکا

شماره بین المللی آمریکا

در این مطلب به معرفی جدیدترین محصول ارائه شده در فروشگاه شماره جهانی، با عنوان شماره بین المللی آمریکا میپردازیم.

  • معرفی سرویس شماره بین المللی آمریکا

از این سرویس میتوانید برای تایید کردن حساب های خود در کلیه سرویس های خدمات دهی آنلاین اعم از حساب های ارزی و پیامرسان ها جه نیازمند شماره های بین المللی هستند استفاده کنید.

شماره بین المللی آمریکا این امکان را دارد که شما بدون هیچگونه مشکل و محدودیتی (بصورت کاملا رایگان!) بصورت سریع و با کیفیت بر روی تلفن همراهتان هر تعداد پیامک را مشاهده و به تماس ها پاسخ دهید.

این شماره ها محدودیت زمان (اشتراک ماهیانه و سالیانه) ندارند و شما تنها یکبار هزینه برای خرید شماره پرداخت میکنید!

شماره بین المللی آمریکا علاوه بر امکان دریافت پیامک و تماس از سرتاسر دنیا، امکان برقراری تماس و ارسال پیامک توسط شما بصورت کاملا رایگان به خطوط آمریکا و کانادا را دار هستتد.

شماره ها با پیش شماره +۱ ارائه میشوند.

شماره ها امکان دریافت رایگان پیامک از اپراتور ایرانسل و ارسال پیامک به این اپراتور با هزینه بسیار ناچیزی را هم دارا هستند.

 

  • سوالات متداول

شماره مجازی چیست؟

شماره ای غیر حقیقی هست که شما با استفاده از آن میتوانید اقدام به تایید و ورود به سایت و نرم افزار هایی اعم از تلگرام، واتس آپ و … کنید؛ از شماره های مجازی برای استفاده بصورت ناشناس و رفع مشکل تحریم کشور ایران میتوان استفاده کرد، برای مثال در تلگرام، شماره های کشور ایران قابلیت عضویت در سوپرگروه های عمومی را ندارند، اما شما با استفاده از شماره های فوق میتوانید بدون محدودیت داخل گروه های بین المللی عضو شوید.

– تقاوت شماره مجازی عادی با شماره بین المللی چیست؟

شماره های مجازی عادی، تنها یکبار و برای یک نرم افزار قابلیت دریافت کد دارند، اما شماره های مجازی بین المللی، قابلیت دریافت بینهایت پیامک و پاسخ به بینهایت تماس را دارا هستند، و میتوان از آنها برای تایید کردن حساب های خود در کلیه خدمات های آنلاین از جمله حساب های ارزی (مانند PayPal) و شبکه های اجتماعی اعم از تلگرام، واتس آپ، اینستاگرام و … بوسیله یک شماره استفاده کنید!

–  آیا امکان برقراری تماس با این خطوط وجود دارد؟

بله، شما میتوانید با شارژ کردن پنل شماره، با تمام بصورت مستقیم تماس برقرار کنید؛ ضمنا برقراری تماس با خط امریکا و کانادا نیز کاملا رایگان است!

–  مالکیت این خطوط چگونه است و آیا نیاز به تمدید دارند؟

این خطوط بصورت دائم و برای همیشه مختص شما خواهند بود، شما برای این خطوط تنها یکبار هزینه پرداخت خواهید کرد و پس از آن، هیچ هزینه ای برای نگهداری از این خطوط نخواهید داد (به عبارت دیگر، خطوط هزینه اشتراک ماهیانه و سالیانه ندارند.)

–  آیا میتوانم بصورت همزمان چند خط داشته باشم؟

بله، شما میتوانید هر تعداد خط که تمایل دارید سفارش دهید و بصورت همزمان از آنها استفاده کنید!

–  آیا شما پنل خطوط را برای برقراری تماس شارژ میکنید؟

بله، ما با کمترین قیمت ممکن، پنل شماره شما را شارژ خواهیم کرد تا شما بتوانید امکان ارسال و برقراری تماس با تمام دنیا اعم از ایران را داشته باشید (نکته: دریافت پیامک و پاسخ به تماس از سرتاسر جهان کاملا رایگان است.)

 


جهت خرید شماره بین المللی آمریکا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

شماره بین المللی آمریکا

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

© کلیه حقوق برای وبسایت شماره جهانی محفوظ بوده استفاده از آن بر اساس قانون انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.